Moi "domownicy"

Translate

Ten blog jest moją krainą, gdzie w ogóle nie ma "MUSZĘ". Tu wszechobecne jest "CHCĘ".

Dotyczy to również moich gości. Zapraszam Cię serdecznie do tej krainy. Zajrzyj, rozgość się, a jeśli Ci się spodoba - zostań na dłużej. Czas wizyty jest nielimitowany. Możesz zostać "na zawsze".

Piszę ten blog, bo chcę poznać Twoje zdanie na temat mojego świata. Jeśli zechcesz, zostaw mi proszę kawałek siebie - słowa swojego komentarza, lub napisz do mnie ...:


dysiak.b@gmail.com

Darmowe wzory, schematy, pomysły

Decoupage, haft krzyżykowy, scap, szydełkowanie - znajdziesz tu wiele wzorów, schematów i inspiracji. Można je pobrać wykorzystać do swoich prac. Samych wzorów jednak proszę nie publikujcie na swoich stronach. Jeśli szukacie czegoś konkretnego i nie znaleźliście tego na tej stronie, zostawcie informację w komentarzu pod postem. Może będę umiała pomóc ;)

Haft krzyżykowy z Burdy 2/96. Bardzo prosty i efektowny jednocześnie. Można wykorzystać jeden element na ornament np. na woreczek lub zawieszkę, lub całą bordiurę na serwetę lub ręcznik.
A to zupełnie inna technika z Burdy 2/96. Krok po kroku pokazano jak robić ornamenty 3D - można w ten sposób ozdabiać też przedmioty z decoupage. W zestawie również gotowe wzory.


Wzory na haft krzyżykowy do kuchni- przedmioty kuchenne ze zbiorku "Haft krzyżykowy":

Obrazek kuchenny haftem krzyżykowym z Burdy 10/93Wzór szydełkowy na serwetę filet.


Przepis na owoce kandyzowane ze zbiorku "Robótki ręczne"Obrazki z owocami - haft krzyżykowy pochodzi z Burdy nr 08/91Wzór szydełkowy na winogrona z Burdy 08/91

Haft krzyżykowy pochodzi z Burdy nr 10/97
Sposób na własnoręczne reprodukcje obrazów czyli decoupage na materiale również z Burdy 10/97
Haft rihelieu pochodzi z Burdy nr 2 z 1996 roku. znajdziecie tu krótki kurs haftu richelieu jak równie wzór serwetki do wyhaftowania i wskazówki jak ją robić.

A to wzorki do scrap-owania lub decoupage.Haft krzyżykowy. Pochodzi on ze zbiorku pod tytułem "Haft krzyżykowy", było to cykliczne wydawnictwo w postaci kart do zbierania. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo na kartach nie ma nazwy wydawnictwa.bardzo piękne
Podane numery kolorów to oczywiście numery muliny DMC.

8 komentarzy:

 1. Witaj,Pozwoliłam sobie skopiować ornamenty burdy, tego właśnie szukałam do moich pudełeczek! dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dysiaczku ja tu pierwszy raz sobie kliknęłam...a tu takie fajne rzeczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Same cudowności! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne i gustowne !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wzory muszę częściej tu zaglądać

  OdpowiedzUsuń
 6. witam, szukam szablonów do wykorzystania w decoupage
  proszę o info na annamaciolek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, poszukuję wzoru "Serce Matki Boskiej". Dokładnie chodzi mi o ten szablon: http://www.kokardka.pl/kanwa-serce-matki-boskiej-p-6024.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny i uskrzydlające słowa.